Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Lasikuitukankainen sammutuspeite ei johda sähköä, ei sisällä asbestia. Ripustetaan seinälle tai oven sisäpuolelle. Sulamislämpötila 550 °C. Peite on pakattu PVC-pussiin. Sammutuspeite vedetään ulos nykäisemällä molemmilla käsillä riippuvista nauhoista.
Korkealaatuiset värikynät, joiden varren Ø on 7 mm, värilyijy Ø 3,3 mm. Kynän pituus 180 mm. Kynästä saa hyvän otteen ja se sopii sekä oikea- että vasenkätisille. Sisältää värit: keltainen, sininen, vaal.sininen, oranssi, punainen, vihreä, tummanvihreä, aniliini, ruskea, violetti, roosa ja musta. Rasiassa on teroitin. FSC-sertifioitu.
Suositut klassikkokalenterimme lukuvuodelle 2025-2026 ovat tilattavissa verkkokaupastamme helmikuusta 2025 alkaen! Kalentereiden toimitus tilaajalle mahdollista jo maaliskuusta alkaen.
Suljettava paineellinen jauhesammutin, jossa painemittari. Teholuokka 43 A 233 BC. Mitat: 52,5 x 18 x 15 cm. Toiminta-aika 18 sek. Seinäkiinnike kuuluu pakkaukseen.
500 ml / pullo. Silmänhuuhteluneste on steriiliä, puskuroitua keittosuolaliuosta. Silmäsuihke aukeaa helposti ja pölysuoja pitää huuhtelukupin aina puhtaana ja miellyttävänä. Ergonomisesti muotoiltu huuhtelukuppi ohjaa nesteen suoraan silmään ja samalla se auttaa pitämään silmän auki. Samalla kun silmänhuuhteluneste laimentaa ja huuhtelee pois vaarallisen aineen, sillä on myös neutralisoiva vaikutus emäs- ja happoroiskeisiin. Onnettomuuden tapahduttua on ensiarvoisen tärkeää aloittaa silmän huuhtelu heti, ensimmäisten sekuntien kuluessa. Huuhtele vähintään 5 - 15 minuuttia, jos vaarallinen aines on emäksistä tai happoa. Hakeudu aina lääkärin hoitoon. Pullo on parasta säilyttää siihen tarkoitetussa seinätelineessä, 29405.
Little Anne on nyt varustettu palautetekniikalla, joka auttaa sinua parantamaan puhallus-paineluelvytyksen laatua, koulutuksen tehokkuutta ja harjoittelijoiden paneutumista harjoitteluun. Pakkaus sisältää nuken, nuken takin, 2 kpl kasvoihoa, 2 kpl ilmatietä, 6 kpl puhdistuspyyhkeitä ja Pehmeän kantolauku/harjoitusalustan. Little Anne QCPR -sovelluksen avulla kouluttaja voi seurata jopa kuuden oppilaan suoritusta samanaikaisesti. QCPR-sovellus on ladattavissa App Storesta ja Google Playstä. aatavana myös edullisenä 4 nuken pakkauksena.
Ensiapulaukku on aina käden ulottuvilla ja valmiina käyttöön. Laukku on mattapintaista, kestävää kumimaista materiaalia. Käytännöllinen kantokahva, jonka säädettäviä tarranauhoja voi käyttää kiinnittämiseen tai kantamiseen. Tuotteet on pakattu läpinäkyviin muovitaskuihin, jotta ne näkyvät selkeästi. Laukku täydentää kiinteästi seinään asennettua Ensiapuasemaa. Sisältö: ensiapuohje, 1 elvytyssuoja, 2 paria suojakäsineitä, 2 Safety Hand puhdistusainetta, 1 pelastuspeite, 1 iso ensiapuside, 1 mini-ensiapuside, 1 palovammataitos, 10 laastaria, 4 maxi-laastaria, 6 haavapyyhettä, 1 elastinen tukiside.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat
Haluatko tehdä ostoksia?
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.