Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Valkotaulu kynä, jossa on ohut kärki ja ergonominen kolmiomainen kahva. Voidaan pyyhkiä pois, kun muste on kuivunut. Säilytys vaakatasossa. Pyöreä kärki. Viivan leveys 1-2 mm.
Ohut kärki, viivan leveys 1,4 mm. Alkoholipohjainen muste on helppo pyyhkiä pois kuivalla liinalla jopa parin päivän kuluttua. Selkeät värit, hajuton. Täsmällistä ja selkeää kirjoitusjälkeä. 4 väriä: sininen, musta, punainen ja vihreä. Varren halkaisija 1 cm.
2 mm pyöreä kärki, viivan leveys 3 mm. Kestävät valkotaulukynät, jotka sopivat myös elektronisille valkotauluille. DRY SAFE INK: säilyy korkki avonaisena 48 tuntia kuivumatta. Muste on ksyleenitön, alkoholipohjainen. Kynä on valmistettu kierrätetystä kartongista, muoviosat ovat ympäristöystävällistä PP-muovia. Valkotaulukynät säilytettävä vaakatasossa. Sisältää värit: musta, punainen, sininen ja vihreä.
2 mm pyöreä kärki. Kestävät valkotaulukynät, jotka sopivat myös elektronisille valkotauluille. DRY SAFE INK kynät säilyvät kuivumatta, vaikka korkki on auki 48 tuntia. Muste on ksyleenitön, alkoholipohjainen. Valkotaulukynät on säilytettävä vaakatasossa. Värit: musta, vihreä, punainen, sininen, ruskea ja oranssi.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat
Haluatko tehdä ostoksia?
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.