Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
AI-moduuli graafista ohjelmointia varten, yhteensopiva micro:bitin kanssa. Voidaan käyttää mm. kortin tunnistukseen, linjanseurantaan, värintunnistukseen ja kasvojen seurantaan. Huom! micro:bit ja paristot eivät sisälly, ne on ostettava erikseen.
Pakkaus sisältää 48 puista hahmoa, joiden läpi voi pujottaa narun ja 4 pujottelunarua. Kaksipuoleisia hahmoja voi mainiosti käyttää myös muissa leikeissä. Osat on jaettu neljään eri aihealueeseen: ajoneuvot, maatila ja safari. Hahmon korkeus on 6 cm. Yli 3-vuotiaille.
Matkusta Bee-Bot tai Blue-Bot -robotilla ympäri maailmaa. Suurikokoisella maailmankartalla näkyy meret maanosat, valtiot, maamerkit pääkaupungit ja muut suuret kaupungit. Tekstit englanniksi. Mitat: 120 x 210 cm. PVC:tä, ei sisällä ftalatteja. TTS.
Ruudukkomatto Bee-Bot ja Blue-Bot -roboteille. Aseta matto valmiiden mattojen päälle tai suunnittele oma mattosi esim. kuvakorttien avulla. Matto sopii käytettäväksi kaikenlaisten oppimistuokioiden aikana. Mitat: 60 x 60 cm. PVC:tä, ei sisällä ftalaatteja. Yli 3-vuotiaille. TTS.
OUTLET. Alennusprosentti 50%. Alennetun hinnan näet kirjautumalla verkkokauppaan. Kirjautuneena käyttäjänä näet alennetun hinnan suoraan tuotteella. Hinnasta ei myönnetä muita alennuksia.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat
Haluatko tehdä ostoksia?
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.