Virhe

Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.

Vahvista

Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin. Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.

Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".

Adapteri kuplaputkelle 58121

Tuotenro: 125008
Varaosa, adapteri kuplaputkelle 58121.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat

Tehdastilaustuote

Tuotetiedot

  • Tuote: Adapteri kuplaputkelle 58121

Muutkin ostivat

  • Adapteri valopöydälle 58000

    Adapteri valopöydälle 58000

    Tuotenro: 58184
    Varaosa. Virtalähde valopöydälle 58000.
    Kirjaudu nähdäksesi hinnat
  • Haitta-aineeton
    Lekolar Readymix, 1000 ml

    Lekolar Readymix, 1000 ml

    Korkealaatuinen, runsaasti väripigmenttiä sisältävä Lekolarin pulloväri, Readymix. Kuivuu nopeasti mattapintaiseksi, peittää hyvin. Väri on kuivuttuaan lähes vedenkestävä. Värejä voi sekoittaa keskenään. Väri sopii mm. paperille, puulle, savelle. Väri on vesiliukoinen, siveltimet ja työvälineet voi pestä vedellä. Suojaa vaatteet ja työalustat, väri ei välttämättä lähde irti kaikista tekstiileistä ja pinnoista. Kuivumisaika noin 20 minuuttia. Käytä pullon kanssa kätevää pumppua, 41007.
    Kirjaudu nähdäksesi hinnat
  • Teräslevykieli

    Teräslevykieli

    Tuotenro: 162009
    Värähdysliikkeen havainnollistamiseen. Mitat: 0,6 x 16 x 300 mm. IS-VET.
    Kirjaudu nähdäksesi hinnat
  • Haitta-aineeton
    Muovisilmät, 300 kpl, PET

    Muovisilmät, 300 kpl, PET

    Tuotenro: 130678
    Valkoiset muovisilmät, joissa mustat, liikkuvat pupillit. Kolme kokoa: ø 15 mm, ø 10 mm ja 7 ø mm. 100 kpl kutakin kokoa. Liimattava, ei tarra. PET-muovia.
    Kirjaudu nähdäksesi hinnat
  • Helmiäispainoväri EMO 500 g

    Helmiäispainoväri EMO 500 g

    Helmiäisväri on peittävä ja soveltuu käytettäväksi kaikille vaaleille ja värillisille luonnonkuitukankaille. Värejä voidaan sekoittaa keskenään ja ohentaa EMO ruiskuemulsiolla. Huomioitavaa: Peittovärit vaativat useamman kerroksen väriä ollakseen kunnolla peittäviä riippuen värin ja painettavan pohjan kontrastista. Keskimäärin kolme kerrosta on riittävä tilanteessa kuin tilanteessa. Lämpökäsittely: Lämpökäsittele painotyö huolellisesti sen kuivuttua. Prässäys lämpöprässillä tai silitysraudalla: 150 °C 30 s - 1 min. Uuni- tai tunnelilämmöllä: 150 °C 5-7 min. Pesuohje: Suosittelemme pesulämpötilaa 30 °C. Kaikki painetut tekstiilit tulee pestä nurin päin käännettynä. Pesuaineen ei tulisi sisältää valkaisu-aineita.
    Kirjaudu nähdäksesi hinnat
  • Vastaavat tuotteet

    • Haitta-aineeton
      Sensoriset liikeputket

      Sensoriset liikeputket

      Tuotenro: 118800
      Näiden neljän putken kiehtovat liikkeet tarjoavat rauhoittavan visuaalisen kokemuksen ja auttavat keskittymään. Putkia ei voi avata. Mitat: 22 x 5 cm (korkeus x leveys).
      Kirjaudu nähdäksesi hinnat
    • Kuplaputki, 1 m

      Kuplaputki, 1 m

      Tuotenro: 118673
      Väriä vaihtava kuplaputki sopii kaikkialle. Vaihtuva väri, veden liike ja kuplaputkesta kuuluva matala ääni rauhoittaa useampia. Kuplaputki luo visuaalisesti rauhallisen tunnelman. Mitat: 10 x 100 cm. Kuplaputki on kiinnitettävä huolellisesti. Jos mahdollista, suosittelemme käyttämään seinäkiinnikettä 118674.
      Kirjaudu nähdäksesi hinnat
    • Mini Kuplaputki

      Mini Kuplaputki

      Tuotenro: 136683
      Kuplaputki, joka sopii asitihuoneisiin tai muihin luoviin tiloihin. Koko 10,4 x 28 cm.
      Kirjaudu nähdäksesi hinnat
    • Haitta-aineeton
      Sensoriset putket, 3 kpl

      Sensoriset putket, 3 kpl

      Tuotenro: 146781
      Ravistamalla putkia värit sekoittuvat ja erottuvat sitten hitaasti uudelleen. Putket ovat tiivistettyjä ja niitä voidaan käyttää sekä vaaka- että pystysuunnassa. Mitat: 20 x 4,5 cm. Yli 3-vuotiaille.
      Kirjaudu nähdäksesi hinnat
    • Seinäkiinnike kuplaputkelle 118673

      Seinäkiinnike kuplaputkelle 118673

      Tuotenro: 118674
      Varmista kiinnikkeellä, että kuplaputki seisoo tukevasti. Etäisyys seinästä 13 – 22 cm. Sopii 10 cm paksuiselle putkelle.
      Kirjaudu nähdäksesi hinnat
    Oletko unohtanut salasanasi?

    Haluatko tehdä ostoksia?

    Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset. Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset. Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.

    Rekisteröidy

    Vaihda salasana

    Unohditko salasanasi? Tilaa sähköpostiisi ohjeet salasanan uusimiseen.