Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Copic huopakynät soveltuvat käytettäväksi sarjakuva- ja mangapiirtäjille. Copic-tusseilla voi tehdä sekä tasaisia pintoja että liukuvärejä. Kynässä on kaksi kärkeä, sekä leveä että kapea.
Copic huopakynät soveltuvat käytettäväksi sarjakuva- ja mangapiirtäjille. Copic Marker -tusseilla voi tehdä sekä tasaisia pintoja että liukuvärejä. Kynässä on kaksi kärkeä, sekä leveä että kapea.
Suosittu marker-tussi. Sopii useimmille pinnoille, esimerkiksi puulle, metallille, posliinille ja lasille. Väri kuivuu nopeasti, ei tahraa. Vesipohjainen, pysyvä muste. Viiva 0.9 – 1.3 mm. Kynä hajuton.
Laadukas huopakynä piirtämiseen, koristeluun ja kirjoittamiseen. Vesipohjainen muste kuivuu nopeasti vedenkestäväksi. Soveltuu paperille, puulle, lasille, metallille ja muoville. Ei sisällä ksyleeniä eikä tolueenia. Pyöreä kärki, viiva 2 mm.
Laadukkaat kuitukärkikynät, jotka sopivat mm. piirustus- ja luonnostelutekniikoihin. Muste on vedenpitävä, pH-neutraali, hapoton ja valonkestävä. Pituus noin 14 cm.
Suosittu marker-tussi. Sopii useimmille pinnoille, esimerkiksi puulle, metallille, posliinille ja lasille. Väri kuivuu nopeasti, ei tahraa. Vesipohjainen, pysyvä muste. Viiva 0.9 – 1.3 mm. Kynä hajuton.
144 kpl. Ohuet, korkealaatuiset ja kestävät kuitukynät. Vesiliukoinen, pyöreä kärki Ø 2,8 mm. Kynissä on turvakorkki, joka estää tukehtumisen. Myrkytön väri irtoaa iholta vedellä ja saippualla sekä pesussa 40 °C useimmista tekstiileistä. Toimitetaan neliskanttisessa muovirasiassa. Yli 3-vuotiaille.
Suosittu marker-tussi. Sopii useimmille pinnoille, esimerkiksi puulle, metallille, posliinille ja lasille. Vesipohjainen, pysyvä muste. Viiva 0.7 – 1.0 mm. Kynä on hajuton.
Laadukkaat kuitukärkikynät, jotka sopivat mm. piirustus- ja luonnostelutekniikoihin. Muste on vedenpitävä, pH-neutraali, hapoton ja valonkestävä. Pituus noin 14 cm.
Kuitukärkikynät, jotka antavat hienot ja tarkat viivat. Sivellinkärki. Erittäin pigmenttinen, vedenpitävä muste, jolla on korkea valonkestävyys. Muste on hajuton, hapoton ja pH-neutraali.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat
Haluatko tehdä ostoksia?
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.