Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Suutin Flashforge Adventurer 5M ja 5M Pro -malleihin. Erittäin kestävä 0,8 mm suutin soveltuu erityisesti suurten mallien tulostukseen ja kuluttavien filamenttien, kuten hiilikuitu- tai metallitäytteisten materiaalien, käyttöön. Vankka rakenne kestää vaativat olosuhteet. Helppo asentaa pikaliitäntäjärjestelmän ansiosta – ei tarvetta työkaluille tai edistyneelle tekniselle osaamiselle. Valmistettu kestävästä, karkaistusta teräksestä, joka kestää korkeita lämpötiloja ja kulutusta.
Kirjaudu nähdäksesi hinnat
Tehdastilaustuote
Tuotetiedot
Tuote: Varaosa Flashforge 5M/5M Pro, suutin 0,8 mm
Laadukas, runsaasti väripigmenttiä sisältävä Lekolarin pulloväri, Readymix. Kuivuu nopeasti mattapintaiseksi, peittää hyvin. Väri on kuivuttuaan lähes vedenkestävä. Värejä voi sekoittaa keskenään. Väri sopii mm. paperille, puulle, savelle. Väri on vesiliukoinen, siveltimet ja työvälineet voi pestä vedellä. Suojaa vaatteet ja työalustat, väri ei välttämättä lähde irti kaikista tekstiileistä ja pinnoista. Kuivumisaika noin 20 minuuttia. Käytä pullon kanssa kätevää pumppua, 162437.
Pitkät, vesiliukoiset ja laadukkaat liidut metallirasiassa. Värit sekoittuvat keskenään. Soveltuvat eri tekniikoille ja papereille. Värit voidaan laveerata tai värittää suoraan kostealle paperille. Pituus 104 mm, halkaisija 8 mm. Yli 3-vuotiaille.
Lukuvuoden 2026-2027 kalenterit ovat nyt tilattavissa. Valitse haluamasi lukuvuoden kalenteri alasvetovalikosta. Toimitukset heti varastoltamme tai tilausvaiheessa valitsemananne ajankohtana.
Kestävä filamentti useimmille 3D-tulostimille. Sekä filamentilla että tulosteilla on erinomainen sitkeys ja leikkausiskulujuus on 6-kertainen raaka-aineisiin verrattuna. Tässä tuotteessa on myös PLA:n luotettavat ja helppokäyttöiset ominaisuudet. Yleisten mallien tulostamisen lisäksi sillä voidaan tulostaa painaa myös toiminnallisia malleja, jotka vaativat jonkin verran mekaanista lujuutta. Ekstruuderin lämpötila: 190 ~ 220 ℃; alustan lämpötila: 25 ~ 60 ℃; tulostusnopeus: 40 ~ 60 mm; filamentin halkaisija: 1,75 mm ja jäähdytystuuletin: päällä. Mitat: 21,5 x 21,5 cm. Nettopaino: 1 197 kg.
PETG-käyttömateriaali, jolla on parempi suorituskyky, korkeampi lämmönkestävyys ja parempi sitkeys. Samalla se tarjoaa vakaan tulostuskoon ja PETG-tarvikkeiden kiertymättömyyden. Raaka-aine on FDA:n hyväksymä kosketukseen elintarvikkeiden kanssa ja täysin biohajoava, joten filamentti on ympäristöystävällinen ja turvallinen käyttää. Ekstruuderin lämpötila: 220 ~ 240 ℃; alustan lämpötila: 70 ~ 80 ℃; tulostusnopeus: 40 ~ 60 mm; filamentin halkaisija: 1,75 mm ja jäähdytystuuletin: päällä. Mitat: 21,5 x 21,5 cm. Nettopaino: 1 197 kg.
3D-tulostusfilamentti, joka sopii useimpiin markkinoilla oleviin 3D-tulostimiin. Sekä filamentilla että tulosteella on erinomainen sitkeys ja iskunkestävyys. Ekstruuderin lämpötila: 190 ~ 220 ℃; alustan lämpötila: 25 ~ 60 ℃; tulostusnopeus: 40 ~ 60 mm; filamentin halkaisija: 1,75 mm ja jäähdytystuuletin: päällä. Mitat: 19,5 x 19,5 cm. Nettopaino: 684 g.
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.