Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Valmistettu laadukkaasta koivuvanerista, tausta magneettinen valkotaulu. Toimitetaan koottuna, mukana pyörälliset tukijalat, pyörät lukittavat. Liikuteltavien kalusteiden avulla voi helpommin ja joustavammin muunnella huoneen sisustusta. Haluamme kuitenkin huomauttaa, että pyörillä varustettuihin hyllyihin ja kaappeihin liittyy suurempi kaatumisriski erityisesti silloin, kun yksiköt asetetaan vapaasti lattialle (eikä esim. seinän viereen). Älä aseta painavia esineitä ylähyllyille. Älä anna lasten siirtää hyllyä. Kun et liikuta säilytintä, lukitse pyörät siten, että etupyörät on käännetty eteenpäin ja takapyörät taaksepäin. Suosittelemme, että siirrettävät hyllyt, joiden korkeus on yli 80 cm, sijoitetaan seinää vasten. Värivalinta koskee kannen korkeapainelaminaattipintaa. Kuultovalkoinen kansi on vaneria.
Alennusprosentti 60% listahinnasta. Kampanjahinta voimassa 5.12.2025 saakka. Kirjautuneena käyttäjänä näet lopullisen asiakashintasi, joka on joko kampanja- tai sopimushinta, sen mukaan kumpi on edullisempi.
Huopakynät, joiden pyöreän kärjen paksuus on 5 mm. Kynän halkaisija 13 mm ja pituus 14 cm. Kynässä on turvakorkki. Kynän muste ei kuivu vaikka korkki jäisi auki vuorokaudeksi. Paketti sisältää 108 kynää, 12:sta eri värissä. Väri irtoaa käsistä ja useimmista tekstiileistä, kun ne pestään hetimmiten käytön jälkeen. Yli 3-vuotiaille.
Valmistettu laadukkaasta koivuvanerista, tausta magneettinen valkotaulu. Toimitetaan koottuna, mukana pyörät, asennettava. 2 kiinteää pyörää toisessa päädyssä ja 2 liikkuvaa lukittavilla pyörillä toisessa päädyssä. Liikuteltavien kalusteiden avulla voi helpommin ja joustavammin muunnella huoneen sisustusta. Haluamme kuitenkin huomauttaa, että pyörillä varustettuihin hyllyihin ja kaappeihin liittyy suurempi kaatumisriski erityisesti silloin, kun yksiköt asetetaan vapaasti lattialle (eikä esim. seinän viereen). Älä aseta painavia esineitä ylähyllyille. Älä anna lasten siirtää hyllyä. Kun et liikuta säilytintä, lukitse pyörät siten, että etupyörät on käännetty eteenpäin ja takapyörät taaksepäin. Käytettäessä hyllyä vapaasti seisovana tilanjakajana, suosittelemme hankkimaan lisävarusteena tukijalat 82788. Suosittelemme, että siirrettävät hyllyt, joiden korkeus on yli 80 cm, sijoitetaan seinää vasten. Värivalinta koskee kannen korkeapainelaminaattipintaa. Kuultovalkoinen kansi on vaneria.
Valmistettu laadukkaasta koivuvanerista, tausta ilmoitustaulu. Toimitetaan koottuna, mukana pyörät, asennettava. 2 kiinteää pyörää toisessa päädyssä ja 2 liikkuvaa lukittavilla pyörillä toisessa päädyssä. Liikuteltavien kalusteiden avulla voi helpommin ja joustavammin muunnella huoneen sisustusta. Haluamme kuitenkin huomauttaa, että pyörillä varustettuihin hyllyihin ja kaappeihin liittyy suurempi kaatumisriski erityisesti silloin, kun yksiköt asetetaan vapaasti lattialle (eikä esim. seinän viereen). Älä aseta painavia esineitä ylähyllyille. Älä anna lasten siirtää hyllyä. Kun et liikuta säilytintä, lukitse pyörät siten, että etupyörät on käännetty eteenpäin ja takapyörät taaksepäin. Käytettäessä hyllyä vapaasti seisovana tilanjakajana, suosittelemme hankkimaan lisävarusteena tukijalat 82788. Suosittelemme, että siirrettävät hyllyt, joiden korkeus on yli 80 cm, sijoitetaan seinää vasten. Värivalinta koskee kannen korkeapainelaminaattipintaa. Kuultovalkoinen kansi on vaneria.
Korkealaatuinen, runsaasti väripigmenttiä sisältävä Lekolarin pulloväri, Readymix. Kuivuu nopeasti mattapintaiseksi, peittää hyvin. Väri on kuivuttuaan lähes vedenkestävä. Värejä voi sekoittaa keskenään. Väri sopii mm. paperille, puulle, savelle. Väri on vesiliukoinen, siveltimet ja työvälineet voi pestä vedellä. Suojaa vaatteet ja työalustat, väri ei välttämättä lähde irti kaikista tekstiileistä ja pinnoista. Kuivumisaika noin 20 minuuttia. Käytä pullon kanssa kätevää pumppua, 41007.
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.