Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.
Vahvista
Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Haluatko varmasti poistaa tuotteen?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin.
Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.
Haluatko vahvistaa tilauksen?
Du gjorde en kopia av listan \"{0}\". Den heter \"{1}\".
Kirjaudu sisään
Sinun täytyy kirjautua sisään tehdäksesi ostoksia. Lue lisää
Pilastro FSC pilaripöytä BX 120x50 cm HPL, musta jalusta
Tuotenro: 139815
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri musta RAL 9005. Kannessa kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri musta RAL 9005. Kannessa kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Korkealaatuinen, runsaasti väripigmenttiä sisältävä Lekolarin pulloväri, Readymix. Kuivuu nopeasti mattapintaiseksi, peittää hyvin. Väri on kuivuttuaan lähes vedenkestävä. Värejä voi sekoittaa keskenään. Väri sopii mm. paperille, puulle, savelle. Väri on vesiliukoinen, siveltimet ja työvälineet voi pestä vedellä. Suojaa vaatteet ja työalustat, väri ei välttämättä lähde irti kaikista tekstiileistä ja pinnoista. Kuivumisaika noin 20 minuuttia. Käytä pullon kanssa kätevää pumppua, 41007.
Valkoiset muovisilmät, joissa mustat, liikkuvat pupillit. Kolme kokoa: ø 15 mm, ø 10 mm ja 7 ø mm. 100 kpl kutakin kokoa. Liimattava, ei tarra. PET-muovia.
5 kpl. Vesipohjainen kuitukärkikynä sopii useimmille alustoille, kuten paperille, puulle, metallille, lasille, kivelle ja savelle. Toimii sekä tummilla että vaaleilla pinnoilla. Maali kuivuu nopeasti eikä vuoda. Ei tarvitse ravistaa, käyttövalmis. Säilytettävä vaakatasossa. Sisältää värit: keltainen, punainen, sininen, violetti ja vihreä. Kynissä on mieto tuoksu.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri musta RAL 9005. Kannessa ääntä vaimentava rakenne ja kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri musta RAL 9005. Kannessa kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri hopea RAL 9006. Kannessa ääntä vaimentava rakenne ja kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri hopea RAL 9006. Kannessa kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri valkoinen RAL 9003. Kannessa kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Pilaripöytä jauhemaalatulla metallijalustalla, väri valkoinen RAL 9003. Kannessa ääntä vaimentava rakenne ja kestävä korkeapainelaminaattipinta. Täyttää EN 15372:2016 standardin mukaiset tukevuuden, kestävyyden ja turvallisuuden vaatimukset.
Jokaisen käyttäjän tulee rekisteröityä verkkokauppaan ja luoda henkilökohtaiset käyttäjätunnukset.
Lekolar-Printel Oy:n asiakkaita ovat kaupungit ja kunnat, sekä niille peruspalveluita tuottavat yritykset.
Valitettavasti emme myy yksityishenkilöille.