Virhe

Hups, jotain meni vikaan. Kokeile hetken kuluttua uudelleen.

Vahvista

Haluatko varmasti poistaa korin{0}?
Tilauksen arvo on alle 50,00 €. Yleisten toimitusehtojemme mukaisesti emme toimita alle 50,00 € tilauksia. Valitsemalla EI palaat lisäämään tuotteita ostoskoriin. Lekolarin yleiset toimitusehdot eivät tyypillisesti koske sopimusasiakkaitamme. Toivomme myös sopimusasiakkaidemme huomioivan pienten toimitusten merkittävän ympäristövaikutuksen.

Haluatko vahvistaa tilauksen?

Etsi lähin myyjä

Haluatko saada yhteyden lähimpään myyjäämme? 
Meillä on myyjiä ympäri maata ja he ottavat sinuun mielellään yhteyttä.

Koko Suomi

Riku Kytösalmi

Myyntijohtaja
Lyötynkatu 9 A
90100 Oulu
Puh. 0400 660 002
riku.kytosalmi@lekolar.fi

Shady El Tokhy

Asiakkuusvastaava
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 09 8294 217 ja 044 222 0184

shady.el.tokhy@lekolar.fi 

Elisa Nurmi

Asiakkuusvastaava
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 664 7291
elisa.nurmi@lekolar.fi

Tiia Piiroinen

Asiakkuusvastaava
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 667 4008
tiia.piiroinen@lekolar.fi

Ari Nieminen

Asiakkuusvastaava
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 903 3214

ari.nieminen@lekolar.fi

 

Etelä-Suomi

Anna-Maija Eerola

Projektimyyntipäällikkö
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 903 3344
anna-maija.eerola@lekolar.fi 

Hanna Kähkönen

Projektimyyntipäällikkö
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 9033 348
hanna.kahkonen@lekolar.fi

Joachim Lindström

Projektimyyntipäällikkö
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 709 1252
joachim.lindstrom@lekolar.fi

Riitta Riihinen

Projektimyyntipäällikkö
Metsäläntie 20
00320 Helsinki
Puh. 040 355 0205
riitta.riihinen@lekolar.fi

Pohjois-Suomi

Mika Parkkisenniemi

Projektimyyntipäällikkö
Lyötynkatu 9 A
90100 Oulu
Puh. 040 455 3606
mika.parkkisenniemi@lekolar.fi

Lauri Huotari

Projektimyyntipäällikkö
Lyötynkatu 9 A
90100 Oulu
Puh. 0400 622 102
lauri.huotari@lekolar.fi